Chalupa DEJVI, Horní Věstonice

Adresa: Horní Věstonice , Horní Věstonice 164, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 180m
Kapacita: 18 osob, 5 pokojů
2x 3L a 3x 4L pokoj

Chalupa Dejvi se nachází v turisticky velmi atraktivní chráněné krajinné oblasti Pálava v obci Horní Věstonice. Chata je ideálním místem pro rodinnou rekreaci. Ubytovat se lze v pěti pokojích, celková kapacita chalupy je osmnáct osob. Nově je také pro hosty připraven apartmán ve dvoře. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, ve dvou z pokojů je možné využívat vlastního sociálního zařízení (WC, sprcha, umyvadlo). Všem hostům je přístupná stylově zařízená společenská místnost s originálním stylovým nábytkem. Vedle společenské místnosti je umístěna vybavená kuchyně určená pro hosty pokojů (v apartmánu je kuchyňka vlastní). Zde je možné při vlastním vaření využít kuchyňské linky, lednice s mrazákem, sporáku s elektrickou troubou, varné konvice a mikrovlnné trouby. V letních měsících lze odpočívat na krásné zahradě v bezpečí a klidu pod krytou pergolou. Pobyt na chalupě Dejvi je ideální pro všechny, kteří hledají ničím nerušené ubytování v krajině, která překypuje krásnou přírodou i kulturními pa

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.dejvi.unas.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
300 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
plně vybavený kuchyňský kout
Soc. zařízení
2x sociální zařízení v chalupě (WC, sprcha, ručníky, žebřík na sušení, umývadlo),
1x sociální zařízení v apartmánu (WC, sprcha, ručníky, žebřík na sušení, umývadlo),
Topení
plynové topení

Okolí a výlety

chráněná krajinná oblast Pálava. vodní nádrže Nové Mlýny, Mikulov, Dolní Věstonice, Vranov nad Dyjí, Skalní útvar Děvín (1 km) Dívčí hrady Pavlov (2 km), Nejdecký mlýn (13 km), zámek Lednice (15 km), zámek Valtice (18 km).

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 13.04.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.