Chata Klepáčov, Klepáčov

Adresa: Klepáčov, Klepáčov 28, okr. Šumperk
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 820m
Kapacita: 4 osob, 1 pokoje
1x 4L pokoj

Chata se nachází v obci Sobotín v místní části Klepáčov a to ve středu chráněných krajinných oblastí. V chatě je k dispozici šest pokojů. Jeden, umístěný v přízemí, je vhodný pro rodinu s více dětmi – pět lůžek s oddělitelnými prostory a samostatným sociálním zařízením. Ostatní pokoje jsou třílůžkové, rovněž s vlastním sociálním zařízením. Je možné využít taky ubytování v apartmánu se 4 lůžky, komfortně zařízený pokoj s televizí a s vlastní koupelnou a toaletou. V přízemí se nachází lyžárna, plně vybavená kuchyně s dvěma lednicemi a mrazákem, dvěma sporáky a s veškerým kuchyňským nádobím. Dále se v přízemí nachází společenská místnost se satelitní televizí a přehrávačem DVD, která je propojená s další, větší společenskou místností vybavenou krbem na dřevo. K chatě patří malý srub se saunou, hřiště pro nohejbal a volejbal, ohniště s grilem a venkovním posezením. Chata má vlastní parkoviště s kapacitou 8 osobních automobilů.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chata-klepacov.cz

Ceník

rezervace / dotaz

3800 Kč / objekt / týden
550 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V kuchyni dvouplotýnkový vařič, mikrovlnka, rychlovarná konvice a remoska. Dále pak veškeré nádobí, základní druhy koření, sůl, cukr.
Soc. zařízení
koupelna (WC, sprcha, umyvadlo) s elektricky ohřívanou vodou.
Topení
Centrálně krbovými kamny, umístěnými v kuchyni. Koupelna je vytápěna teplovzdušným ventilátorem.

Okolí a výlety

Ideální výchozí bod pro turistické výlety, mj. začátek hlavní hřebenové túry – Břidličná hora, Petrovy kameny, Praděd, Červenohorské sedlo, Šerák. Okolí protíná řada cyklostezek vhodných pro rodinné výlety, i pro sportovní horskou cykloturistiku. Termální lázně Velké Losiny a samozřejmě bohatou nabídku lyžařských areálů.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 27.05.2019
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě     
Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.