Chalupa Rozárka, Zlaté Hory

Adresa: Zlaté Hory, Úzká 353, okr. Jeseník, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 400m
Kapacita: 10 osob, 4 pokoje
1x 4L a 1x 6L pokoje

Chalupa Rozárka je vynikajícím místem pro pobyt party až deseti lidí či větší rodiny. Leží v městečku Zlaté Hory v nejkrásnější části Jeseníků. Nabízí ubytování všem, kteří hledají místo pro lyžování, ale i těm, kteří si chtějí jen v klidu odpočinout od každodenního shonu. Centrální místností je velký pokoj s krbem, ideální pro trávení romantických večerů za zvuků praskajícího ohně v krbu. Kuchyně je standardně vybavena sporákem, varnými konvicemi, mikrovlnkou a vším potřebným pro pohodlné vaření. Koupelna na Rozárce má vpravdě luxusní rozměry a najdete v ní sprchový kout, dvě umyvadla a rohovou vanu. Samotné ubytování probíhá ve dvou prostorných ložnicích (větší 6 osob, menší 4 osoby, obě ložnice mají možnost přistýlky. V letních měsících je na zahradě připraveno venkovní ohniště na opékaní. Chalupa nenabízí žádný luxus, ale je za příznivou cenu. Je vhodná pro lyžaře i milovníky turistických zajímavostí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chaluparozarka.cz

Ceník

rezervace / dotaz

3500 Kč / objekt / týden
500 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně na chalupě je zcela vybavená
Soc. zařízení
Koupelna je po kompletní rekonstrukci, má velkou rohovou vanu, pohodlný sprchovací kout (1,5 x 1 m), v koupelně jsou dvě umyvadla se zrcadly.
Topení
Chalupa je vytápěná elektrickými infrazářiči, pouze krbovna je vytápěná krbovými kamny.

Okolí a výlety

Lurdská jeskyně Rejvíz, skalní útvary tzv. Kazatelny Rejvíz, Sanatorium Edel, lyžařská centra v okolí, Velké Pinky, Měděná štola ve Zlatých horách

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 17.09.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.