Chalupa Štědrákova Lhota, Štědrákova Lhota

Adresa: Štědrákova Lhota, okr. Šumperk, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 480m
Kapacita: 14 osob, 3 pokoje
1x 2L, 1x 4L a 1x 5L pokoje + 3x přistýlka

Rekreační objekt leží v obci Štědrákova Lhota, 5 km od Rudy nad Moravou. V přízemí naleznete plně vybavenou kuchyň, včetně kachlových kamen pro dokreslení atmosféry. Dále můžete v přízemí využít zázemí společenské místnosti s LED televizorem, krbem a herním koutem pro děti. V poschodí se nacházejí tři ložnice (třílůžková, čtyřlůžková s dvěma přistýlkami, pětilůžková s jednou přistýlkou). Sociální zařízení jsou k dispozici v obou patrech. Celková kapacita rekreační chalupy je 15 osob. V okolí chalupy je bohatá nabídka volnočasových aktivit: Kulatý bazének na zahradě, trampolína 4 m, houpačka pro 2 děti součastně, pískoviště, grilování. V zimě oceníte lyžařský vlek přímo naproti chalupě.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.grapro.net/chalupa

Ceník

rezervace / dotaz

6000 Kč / objekt / týden
860 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou s el. sporákem, teplovzdušnou troubou a myčkou nádobí, kachlovými kamny, lednicí s mrazákem a mikrovlnou troubou.
Soc. zařízení
Z kuchyně je přístup do koupelny se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Další samostatné WC je za schody do podkroví. Nově další WC a koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem se nachází u vstupu na pavlač.
Topení
Chalupa je vytápěna akumulačními kamny, krbem s rozvody teplého vzduchu do každé místnosti. Dřevo je k dispozici pod přístřeškem v zadní části chalupy.1

Okolí a výlety

V okolí se nachází množství zajímavých lokalit námi doporučených k navštívení a to: poutní kaple Svatá Trojice, léčivý pramen Rudolf, ruční papírna Velké Losiny, hrad Bouzov, zámek Úsov. Pro sportovně založené hosty vřele doporučujeme návštěvu skokanského areálu Aleše Valenty ve Štítech, plavecký areál Šumperk nebo koupaliště Ruda nad Moravou.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 20.01.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.