Chata Chocerady, Chocerady

Adresa: Chocerady, okr. Benešov, Trasa>
Kraj/Oblast: Středočeský kraj, Orlík, Slapy, Kutná Hora
Nadm. výška: 300m
Kapacita: 6 osob, 2 pokoje
2x 2L pokoj + 2x přistýlka v obýv. pokoji

Dřevěná chata Chocerady se nachází ve stejnojmenné obci nedaleko Prahy po kompletní rekonstrukci, s výhledem na řeku Sázavu v prostředí posázaví. Je vhodná pro ubytování dvojice, rodiny s dětmi, rybáře i menší skupiny osob. Chata je celá zateplená, vhodná pro celoroční rekreaci a celková kapacita je 6+1. Součástí chaty je obytný prostor s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou, 2 ložnice, obývací pokoj a koupelna s WC. K venkovnímu vybavení patří krb, zahradní nábytek, slunečník, sušák na prádlo a za poplatek gril. Chata je nekuřácká a nelze k ní dojet autem, parkování je možné na parkovišti u příjezdové komunikace cca 200m od chaty.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chatachocerady.cz

Ceník

rezervace / dotaz

9800 Kč / objekt / týden
1400 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyňská linka s tekoucí vodou, kompletně vybavenou veškerým nádobím, příbory, rychlovarnou konvicí, vařičem, mikrovlnou troubou a lednicí.
Soc. zařízení
Sprchový kout se suchým, dokonale odvětrávaným WC po kompletní rekonstrukci.
Topení
Krbová kamna v obývacím pokoji a v každé místnosti přímotop.

Okolí a výlety

V obci je veškerá občanská vybavenost, jako obchody, pošta, restaurace, zastávka vlaku i pražská příměstská linka autobusu 383. V nedalekém okolí je mnoho cyklistických tras i kulturních památek jako zámek Konopiště, zámek Jemniště, hrad Český Šternberk, světoznámá Ondřejovská hvězdárna, Sázavský klášter nebo pohádková turistická trasa po stopách kocoura Mikeše.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 29.05.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.