Horská chalupa Janské Lázně, Janské Lázně

Adresa: Janské Lázně, Černohorská 165, okr. Trutnov, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 740m
Kapacita: 11 osob, 3 pokoje
2x 4L pokoj, 1x 3Lpokoj

Horská chalupa Janské Lázně se nachází ve stejnojmenném horském městečku. Její kapacita je až jedenáct osob. Centrem objektu je prostorná společenská místnost s původními kachlovými kamny. Dále je na chalupě k dispozici velká kuchyně s kachlovou pecí. Jsou tu tři ložnice , dvě čtyřlůžkové a jedna třílůžková. K dispozici jsou dále dvě koupelny se sprchovými kouty a dvě samostatná WC, připravena je i automatická pračka. Pro ty, kteří se nedokáží ani na dovolené oddělit od práce je k dispozici bezdrátové wi-fi pokrytí internetem. U chalupy mohou parkovat až tři automobily Chalupa má ideální polohu ve střední části Krkonoš, pobyt zde tak potěší zejména lyžaře a milovníky turistiky.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupajanskelazne.estranky.cz

Ceník

rezervace / dotaz

23000 Kč / objekt / týden
1300 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

12L chata od 1300 Kč/objekt/den.

Vybavení

Kuchyň
Prostorná kuchyně vybavená sporákem, lednicí, kávovarem, varnou konvicí.
Soc. zařízení
Dvě koupelny se sprchovým koutem, dvě WC.
Topení
Celý objekt se vytápí elektrickým ústředním topením, podporovaným topením v kachlové peci. V obývacím pokoji jsou kachlová kamna.

TV, rádio,

Okolí a výlety

rozhledna Černá Hora (2 km), rozhledna Panorama (3 km), ski resort Černá Hora (4 km), ski park Mladé Buky (6 km), Pec pod Sněžkou (7 km), lyžařský vlek Pěnkavčí vrch (7 km), Stezka v korunách stromů ( 1 km ), golf Mladá Buky ( 6 km )

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 13.04.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.