horská chata Merlin, Janské Lázně

Adresa: Janské Lázně, K Zámečku 105, okr. Trutnov, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 670m
Kapacita: 28 osob, 9 pokojů
3x 2L, 4x 3L a 2x 4L ,+ přistýlky

Krásná malebná chaloupka Merlin leží v klidné části známého lázeňského střediska Janské Lázně. Pouhých 150 m od chaty se nachází věhlasný lyžařský areál Černá hora, o kousek dál je i lanovka s celoročním provozem. Jestli hledáte opravdový klid a chcete se budit zpěvem ptactva, tak je toto místo přesně pro vás! Kolem chaty nejsou žádné silnice (pouze jedna soukromá příjezdová cesta) a z okna či balkonu je překrásný výhled a celé Janské Lázně máte jako na dlani.


Pokoje přesně odpovídají fotografiím. Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem, součástí pokojů je sociální zařízení, dvoupokojové apartmány mají jedno společné. K dispozici je sauna, společenská místnost s fotbálkem a dvě plně vybavené kuchyně. Je zde možnost uspořádat školení, firemní akce, grilování nebo opékání u ohniště. Skvělé vyžití tu mají i děti (velká venkovní trampolína, pískoviště, houpačky, odrážedla atd.). Zaparkovat můžete přímo v areálu. Součástí chaty je i půjčovna veškerého lyžařského vybavení, které si můžete zapůjčit za velmi příznivé ceny.


V lázeňském komplexu 80 m od chaty naleznete bazén s termální vodou, vířivky, parní lázně, vodní svět pro děti i dospělé, masáže a rozličnou nabídku procedur. V těsné blízkosti se nachází venkovní posilovna a veřejné oplocené hřiště na tenis, fotbal, basketbal, nohejbal. Za pět minut dojdete pěšky na kolonádu, kde si můžete vychutnat oplatku a kávu v jedné z místních kaváren. V centru je veškerá občanská vybavenost (lékař, lékárna, pošta, úřad, trafika, večerka, restaurace, kavárny aj.).


‌Majitel bydlí na chatě v podkroví, bude vám kdykoli k dispozici, především co se týče provozu půjčovny, grilu, sauny a topení, a samozřejmě respektuje soukromí všech hostů.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www ubytovanimerlin.cz

Ceník

rezervace / dotaz

29000 Kč / objekt / týden
6000 Kč / objekt / den
350 Kč / osobu / den

ceny se liší dle ročního období, úplný přehled cen najdete na www.ubytovanimerlin.cz

Vybavení

Kuchyň
v chatě jsou 2 kompletně zařízené kuchyně + 1malá
Soc. zařízení
7x sprcha + 8x WC
Topení
vytápění je podlahové
Dětské hřištěInternet/WifiPes

společenská místnost s fotbálkem, půjčovna lyží, sauna, venkovní gril, ohniště, trampolína, pískoviště

Okolí a výlety

Janské Lázně, Svoboda nad Úpou, Mladé Buky, Černý Důl, Čistá, Dolce, Špindlerův mlýn, Vrchlabí, Adršpaško-teplické skály, Dvůr Králové nad Labem, Babiččino údolí, Ratibořice

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 14.08.2020
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě     
Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.