Penzion Markéta, Horní Věstonice

Adresa: Horní Věstonice , Horní Věstonice 193, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 200m
Kapacita: 38 osob, 8 pokojů
5x 4L a 3x 5L pokoj + 3x přistýlka

Rodinný penzion s vinným sklípkem se nachází v malebné vesničce Horní Věstonice. Je rozložen do dvou objektů, v jednom se může ubytovat 30 osob – je tak vhodný pro pobyty větších skupin návštěvníků, v druhém maximálně osob osm. Pokoje v obou objektech jsou vybaveny kuchyňským koutem s příslušenstvím – nádobí, varná konvice, dále je k dispozici dvouplotna, dřez, lednice. Relaxovat lze při sledování televize. Samozřejmostí je sociální zařízení, WC a sprchový kout. Hosté mohou relaxovat na zahradách, které k objektům přiléhají, mohou zde grilovat, či hrát míčové hry. Doporučujeme též k návštěvě vinný sklípel, který je součástí objektu. Zde je možné po dohodě pro hosty připravit ochutnávku vín s profesionálním průvodcem. Pro děti je připraven dětský koutek s houpačkami, průlezkami, klouzačkou a pískovištěm. Penzion Markéta je příjemným místem k odpočinku, kde si pobyt určitě užije každý, kdo chce strávit svou dovolenou v krásné krajině, v které je řada příležitostí k poznávání i odpočinku.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.penzion-marketa.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
400 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kuchyňský plně vybavený kout(var. konvice, var. deska s digestorem, mikrovlnka, lednice s mražničkou, nádobí)
Soc. zařízení
Celkem 8 koupelen. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem a wc.
Topení
vytápění přímotopy

Okolí a výlety

sklaní útvar Děvín (1 km), Dívčí hrady Pavlov (2 km), Nejdecký mlýn (13 km), Minaret (15 km), zámek Lednice (15 km), hrad Janův Hrádek (17 km), zámek Valtice (18 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 01.08.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.