Sklep 44, Perná

Adresa: Perná, Sklep 44, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 260m
Kapacita: 14 osob, 4 pokoje
1x 2L a 2x 3L pokoj + 6x přistýlka

V překrásné vinařské obci Perná ležící na Jižní Moravě se nachází vinný sklep s vlastním ubytováním. Poskytuje nocleh až pro 14 osob. Přízemí objektu je vyhrazeno společným prostorům. Prostorné obyvatelné místnosti a dlouhým stolem, krbovými kamny, LCD televizorem a moderně vybaveným kuchyňským koutem. Dále se zde nachází místnost se sociálním zařízením, dvěma WC a umyvadlem. V patře se nachází ubytování ve třech pokojích. Jeden je dvoulůžkový a dva třílůžkové. V mezonetu pod střechou je umístěno dalších šest pohodlných lůžek. Druhá společná koupelna – se sprchovým koutem, WC a umyvadlem se nachází hned u pokojů v prvním patře. V zadní části objektu je situována klidná terasa s výhledem na Mušovská jezera. Součástí je i vinný sklep, který je hostům plně k dispozici. Sklep 44 je ideálním místem pobytu pro všechny milovníky vína a cykloturistiky.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.sklep44.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
350 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně je moderně vybavená – sklokeramická varná deska, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba a dostatečný počet nádobí.
Soc. zařízení
společná koupelna – sprchový kout, umyvadlo, WC, otopný žebřík
Topení
krbová kamna + el. přímotopy

Okolí a výlety

skalní útvar Děvín (2 km), Dívčí hrady Pavlov (4 km), Nejdecký mlýn (11 km), Minaret (14 km), zámek Lednice (14 km), zámek Valtice (15 km), hrad Janův hrádek (15 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 17.05.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.