Ubytování Číněves, Činěves

Adresa: Činěves, Činěves 250, okr. Nymburk, Trasa>
Kraj/Oblast: Středočeský kraj, Kokořínsko a Polabí
Nadm. výška: 200m
Kapacita: 12 osob, 3 pokoje
3x 4L chatka

Obec Činěves se rozprostírá na malebném západním návrší kopce, odkud je překrásný rozhled do úrodného Polabí. V obci je možné ubytování na faře nebo v chatkách u rybníka Zásadník. Kapacita fary je 8 osob a součástí je obývací místnost, společná kuchyně pro všechny 3 pokoje, oddělené sociální zařízení pro muže a ženy a černá kuchyně. Vytápění v zimním období je zajištěno ústředním topením, Parkování vozidel je možné před objektem a kola či motocykly lze umístit do uzamykatelné místnosti. Součástí chatek je kuchyňská linka vč. vybavení, palandy, stolek a židle. Sociální zařízení jako sprchový kout, WC a umyvadlo je společné pro všechny chatky. Parkování vozidel je možné 200 m od chat. V blízkosti obce jsou lesy, které jsou vhodné k procházkám a sběru hub. V Činěvsi je fotbalové, dětské a antukové hřiště. Okolí obce láká k projížďkám na kolech.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.cineves.cz/ubytovani

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
200 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
vybavená kuchyň
Soc. zařízení
Sociální zařízení: společné pro všechny chatky
1x dřez venkovní, 1x umyvadlo, 1x sprchový kout, 1x WC (+ v areálu venkovní WC).
Topení
Nevytápí se, pronájem pouze od května do konce září.

Okolí a výlety

V nedalekém rybník Zásadník se dá koupat i rybařit, koupání také nabízí jezero Poděbrady. V okolí se nachází zámek Dětenice a Chlumec nad Cidlinou, Biofarma Košík, keltské muzeum v Dobšicích nebo lázeňské město Poděbrady se zámkem a možností výletu parníkem po Labi.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 13.04.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.