Ubytování U Bendů, Jilem

Adresa: Jilem, okr. Jindřichův Hradec, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Jižní Čechy a Česká Kanada
Nadm. výška: 600m
Kapacita: 5 osob, 2 pokoje
1x 2L a 1x 3L pokoj

Nedaleko Jindřichova Hradce, v obci Jílem, se nachází ubytování U Bendů. Je určena pro pět osob, tudíž ideální pro rodinné dovolené. Jedná se o objekt vzniklý rekonstrukcí z původního selského stavení. Kuchyň je plně vybavena kuchyňskou linkou včetně nádobí, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou, lednicí s mrazničkou, myčkou nádobí, varnou konvicí,překapávačem a také jídelním stolem se čtyřmi židlemi. O tu správnou atmosféru se starají kachlová kamna. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC, umyvadlem a elektrickým bojlerem. V letních měsících je možné využívat prostorné terasy, která je hned u vchodu. Okolí protíná řada cyklostezek, které vás dovedou k těm největším zajímavostem celých Jižních Čech.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.ubytovaniubendu.cz

Ceník

rezervace / dotaz

8500 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

cena 8500 Kč/objekt/týden
Víkend 3200,- Kč.

Vybavení

Kuchyň
Kuchyň je plně vybavena kuchyňskou linkou vč. nádobí, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou, lednicí s mrazničkou, myčkou nádobí, mikrovlnkou, varnou konvicí, překapávačem, opékačem topinek, toustovačem jídelním stolem
Soc. zařízení
Samostatná koupelna vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
Topení
Vytápění je možné buď krbovými kamny s teplovzdušnými rozvody, elektrickými přímotopy nebo plynovým topením (karmy) či jejich kombinací.

Okolí a výlety

Jindřichův Hradec, Slavonice, Landštejn, Nová Bystřice, Dačice, Telč, Třeboň, Červená Lhota, Nová Včelnice, Kamenice nad Lipou, Žírovice, Stráž nad Nežárkou

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 29.05.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.