Vinný sklípek, Moravská Nová Ves

Adresa: Moravská Nová Ves, Hliník, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Slovácko, Chřiby a Bílé Karpaty
Nadm. výška: 180m
Kapacita: 17 osob, 4 pokoje
2x 2L, 1x 5L a 1x 8L pokoj

Penzion Vinný sklípek leží v malebné oblasti Podluží, v obci Moravská Nová Ves. Nabízí ubytování až pro 17osob (kapacita vinného sklípku je však 25 osob). V přízemí objektu se nachází jeho dominanta – stylové posezení. V patře je pro chvíle odpočinku připravena společenská místnost s kuchyní. V místnosti jsou umístěna krbová kamna, pohovka, jídelní stůl, dvě postele, barevná televize a rádio. Kuchyň je plně vybavena elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem a lednicí. Zbývající postele – pro šest osob – jsou umístěny v podkroví. Samozřejmostí je sociální zařízení. Vinný sklep Jakub: Kuchyňka s posezením, 2x dvoulůžkový pokoj, výstup na terasu, v podkroví 5 lůžkový pokoj. V letních měsících je možnost využívat venkovního posezení s grilem na oploceném pozemku. Penzion s vinným sklípkem je vynikajícím místem pro pořádání soukromých akcí pro menší společnost – oslav, posezení s přáteli apod. Pro všechny, kteří nehledají jen víno nabízí okolní kraj řadu příležitostí k turistickému vyžití.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.vinnysklep.penzion.com

Ceník

rezervace / dotaz

20400 Kč / objekt / týden
4000 Kč / objekt / den
250 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
2 x kuchyňka
Soc. zařízení
3 x koupelna se sprch. koutem.
Topení
3x krb, kamna, elektrické vytápění, 1x obyčejná kamna.

lehátka, gril,

Okolí a výlety

ZOO Hodonín (9 km), hrad Janův Hrádek (13 km), zámek Lednice (15 km), Minaret (15 km), Nejdecký mlýn (17 km), Ratíškovická železnice (18 km), výklopník Sudoměřice (18 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 01.08.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.