Apartmán v Zahradní, Prachatice

Adresa: Prachatice, Zahradní 234, okr. Prachatice, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 650m
Kapacita: 6 osob, 2 pokoje
1x4L pokoj + 2x přistýlka

Apartmán v Zahradní se nachází ve městě Prachatice v Jižních Čechách. Ubytování v rodinném domku s prostornou zahradou v Zahradní ulici, 300 m od historického centra města, svojí jedinečnou polohou nabízí ideální kombinaci pobytu v centru města s klidným a nerušeným prostředím soukromí rodinného bydlení.
Dvoupokojový apartmán je vybaven koupelnou s toaletou, TV a WiFi připojením k internetu. Dále je k dispozici plně vybavená kuchyňská linka (lednice, rychlovarná konvice, toustovač, mikrovlnná trouba, indukční deska, myčka na nádobí…) pro možnost přípravy vlastních pokrmů. Ložnice je čtyřlůžková (s možností jedné až dvou přistýlek). V rozlehlé zahradě je hřiště a venkovní posezení s možností grilování v letním období. V případě potřeby je možné uschovat lyže a kola.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.apartmanvzahradni.cz

Ceník

rezervace / dotaz

14000 Kč / objekt / týden
2000 Kč / objekt / den
500 Kč / osobu / den

4L apartmán při plné obsazenosti 2000 Kč/den
(možnost až 2 přistýlek)

Vybavení

Kuchyň
vybavený kuchyňský kout (indukční deska, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka na nádobí, kávovar)
Soc. zařízení
umyvadlo, sprchový kout, toaleta
Topení
etážové vytápění

TV, WiFi internet, zahradní gril

Okolí a výlety

Město Prachatice patří k nelépe zachovalým městským komplexům v České republice-historické jádro si zachovalo svoji renesanční podobu uvnitř prstence obehnaného doposud zachovanými městskými hradbami. Z těchto důvodů bylo historické jádro v roce 1981 vyhlášeno Městskou památkovou rezervací - tento stupeň památkové ochrany má v České Republice pouze 40 nejzachovalejších měst.
Kromě historických památek můžete v Prachaticích navštívit např. krytý bazén, tenisové kurty, fotbalový stadion, skateboardový areál, aquapark… Kolem města je v zimním období udržováno několik běžeckých stop, v létě jsou Prachatice oblíbeným výjezdním místem řady cyklostezek.

Okolní chaty

Chata u soutoku

Týn nad Vltavou
Max. 6 osob
11900 Kč/objekt/týden 1.3 km
Chata u soutoku

Chata Buk

Buk
Max. 10 osob
4600 Kč/objekt/týden 11 km
Chata Buk

Rezervace / dotaz

např. 29.05.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.