Chalupa Jezzinka, Kořenov

Adresa: Kořenov, Kořenov 1260, okr. Jablonec nad Nisou, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 640m
Kapacita: 16 osob, 4 pokoje
3x 4L a 1x 3L pokoje (+ 1 matrace jako přistýlka)

Chata Jezzinka leží přímo na hranici Krkonošského národního parku v horské obci Kořenov. Chalupa celoročně nabízí ubytování až pro 15+1 osob a vždy se pronajímá jako celek. V chalupě jsou čtyři prostorné oddělené ložnice. V patře i přízemí se nachází koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. Kuchyň je výborně vybavená (sklokeramická deska, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, lednice. V jídelně je k dispozici velký jídelní stůl. Voda je pitná z místního vodovodu. Společenská místnost je zařízena pro vaše maximální pohodlní, nachází se zde sedací souprava, kulečníkový stůl, krb a kamna, fotbálek, šipky. V suterénu je kulečníkový stůl na pool, stolní tenis a sauna s vlastní koupelnou. Vytápění je zajištěno elektřinou a kamny. Parkování pro 4 auta je zajištěno přímo u chaty. Do chaty Jezzinka se určitě budou rádi vracet nejen lyžaři, ale i milovníci přírody a klidné relaxace na čerstvém vzduchu.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.jezzinka.cz

Ceník

rezervace / dotaz

29000 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Hlavní zimní sezóna (leden-polovina března) pouze týdenní pobyt
29.000 Kč/týden
Hlavní letní sezóna (=letní prázdniny) pouze týdenní pobyt
28.000 Kč/týden
Mimosezóna - 20.000 Kč/týden
Mimosezóna - 9.800 Kč/Pá-Ne
Další den navíc za 3.000 Kč nebo dle domluvy.

V ceně je zahrnuta spotřeba el.energie do určitého limitu.

Cena nezahrnuje rekreační poplatek, který činí 20 Kč/den/osoba nad 18 let, děti jsou bez poplatku.

Vybavení

Kuchyň
vybavená kuchyně (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, el. trouba, varná konvice, 2 lednice s mrazákem, kávovar, mixér a další kuchyňské spotřebiče a nádobí)
Soc. zařízení
V přízemí i patře se nachází koupelna se sprchou a WC. V přízemí je také pračka, sušička. V suterénu je přímo u sauny rovněž sprcha a WC.
Topení
Ve společenské místnosti jsou kamna na dřevo a el. infrapanely, v koupelnách topné žebříky (v dolní i podlahové topení), v ostatních místnostech el. přímotopy nebo akumulační kamna. Suterén je nevytápěný.
Dětské hřištěInternet/Wifi

U chalupy je zatravněná terasa, velké zahradní dřevěné lavice se stoly, ohniště s posezením a přenosný gril, v letních měsících červenci a srpnu rovněž bazén. Pro děti je zde také malé dětské hřiště (pískoviště, dvě houpačky, skluzavka a domeček).

Okolí a výlety

Vleky: Mýtiny, Bavorák, Lesní chata, Jizerský kopec, Pod Štěpánkou, Příchovice, Harrachov, Rejdice, Paseky, Tipy na výlet: Štěpánka, osada Jizerka, ozubnicová železnice, Mumlavské vodopády, Harrachov, Jablonec nad Nisou, Liberec

Okolní chaty

Chata Dáša

Příchovice u Kořenova
Max. 22 osob
50000 Kč/objekt/den 3.5 km
Chata Dáša

Rezervace / dotaz

např. 29.05.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.