Chalupa Jezzinka, Příchovice u Kořenova

Adresa: Příchovice u Kořenova, Kořenov 1260
okr. Jablonec nad Nisou, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 640m
Kapacita: 15 osob, 4 pokoje
3x 4L a 1x 3L pokoje

Chata Jezzinka leží přímo na hranici Krkonošského národního parku v horské obci Kořenov. Chalupa celoročně nabízí ubytování až pro 15 osob a vždy se pronajímá jako celek. V chalupě jsou čtyři prostorné oddělené ložnice. V patře i přízemí se nachází koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. Kuchyň je zcela nová, výborně vybavená (sklokeramická deska, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, lednice. V jídelně je k dispozici velký jídelní stůl. Voda je v chatě čerpána z vlastní naprosto nezávadné studně. Společenská místnost je zařízena pro vaše maximální pohodlní, nachází se zde sedací souprava, kulečníkový stůl, krb a kamna, fotbálek, stolní hry. V suterénu je kulečníkový stůl na pool, stolní tenis a sauna s vlastní koupelnou. Vytápění je zajištěno krbem nebo kamny. Parkování pro pět aut je zajištěno přímo u chaty. Do chaty Jezzinka se určitě budou rádi vracet nejen lyžaři, ale i milovníci přírody a klidné relaxace na čerstvém vzduchu.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.jezzinka.cz

Ceník

rezervace / dotaz

26000 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Hlavní zimní sezóna 2.1. - 14.3.2021 pouze týdenní pobyt
Hlavní letní sezóna 26.6.-29.8.2021 pouze týdenní pobyt
26.000 Kč/týden
Mimosezóna 18.000 Kč/týden

Mimosezóna - 8.800 Kč/Pá-Ne
Další den navíc za 2.000 Kč nebo dle domluvy.

Cena nezahrnuje rekreační poplatek, který od 1.1.2020 činí 20 Kč/den/osoba nad 18 let, děti jsou bez poplatku.

Na začátku pobytu se skládá kauce 2.000 Kč, která bude vrácena na konci pobytu při

Vybavení

Kuchyň
vybavená kuchyně (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, el. trouba, varná konvice, lednice, kávovar, mixér, odšťavňovač a další kuchyňské spotřebiče a nádobí)
Soc. zařízení
V přízemí i patře se nachází koupelna se sprchou a WC. V přízemí je koupelna zcela nová (2013), pračka, sušička, včetně podlahového topení. V suterénu je přímo u sauny rovněž sprcha a WC.
Topení
Ve společenské místnosti jsou kamna na dřevo a el. infrapanely, v koupelnách topné žebříky (v dolní i podlahové topení), v ostatních místnostech el. přímotopy nebo akumulační kamna. Suterén je nevytápěný.
Dětské hřištěInternet/Wifi

U chalupy je zatravněná terasa, velké zahradní dřevěné lavice se stoly, ohniště s posezením a přenosný gril, v letních měsících červenci a srpnu rovněž bazén. Pro děti je zde také malé dětské hřiště (pískoviště, dvě houpačky, skluzavka a domeček).

Okolí a výlety

Vleky: Mýtiny, Bavorák, Lesní chata, Jizerský kopec, Pod Štěpánkou, Příchovice, Harrachov, Rejdice, Paseky, Tipy na výlet: Štěpánka, osada Jizerka, ozubnicová železnice, Mumlavské vodopády, Harrachov, Jablonec nad Nisou, Liberec

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 01.08.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.