Chata Liba se nachází v obci Černov přibližně 15 km od Pelhřimova v překrásné krajině Vysočiny. Součástí chaty s kapacitou 5 osob je velká a malá ložnice, plně vybavená kuchyně, obývací pokoj s jídelnou, krbem a TV, dále koupelna s automatická pračka se sušičkou a samostatné WC. Celá chalupa má elektrické podlahové vytápění a parkování je zajištěno v areálu objektu. Na uzavřeném travnatém dvoře (420 m2) je ohniště, venkovním posezením pod pergolou, krb s malou udírnou a pro sport a zábavu je možné využít basketbalový koš, nafukovací bazének a v létě zahradní sprchu. Děti si mohou hrát na pískovišti, či na houpačkách. Ticho a klid si můžete vychutnávat v houpací síti a houpací lavici, nebo jen tak na udržovaném trávníku, či procházkou k nedalekým rybníkům a lesu. Současně je z chaty volný přístup i na společnou spodní odpočinkovou a okrasnou zahradu s koupacím jezírkem.
Kuchyň
Kuchyně – lednice s mrazákem, sklo - keramická deska, varná trouba, mikrovlnka, myčka nádobí, varná konvice, kávovar a vše potřebné na vaření.
Soc. zařízení
Koupelna – sprcha, vana, automatická pračka.
WC – samostatné
Topení
Celá chalupa má elektrické podlahové vytápění.
Další možností je vnitřní krb.
Nabídka turistiky:Ze zajímavých míst z okolí stojí za zmínku Muzeum rekordů a kuriozit nebo Muzeum strašidel v Pelhřimově (15km), neobvyklá sedmiboká věž a hrad Roštejn (15km), na vrchu Křemešník stojí poutní kostel Nejsvětější trojice a rozhledna, dále unikátní katakomby, ZOO a aquapark v Jihlavě (25km), historické město Telč s krásným zámkem (20km), hrad Kámen s muzeem motorek (30km), lovecký zámek Červená Lhota (30km), nejvyšší vrchol Českomoravské vrchoviny Javořice nabízí v létě okolí vhodné pro cyklo turistiku a pěší výlety, v zimě jsou k dispozici upravené běžkařské trasy nebo v Lipnici nad Sázavou hrad a muzeum J. Haška.
Zatím nikdo nevložil komentář. Buďte první!
(zde jsou názory spokojených návštěvníků, všechny jsou v diskuzi,
Diskuze »)