Penzion nad vinným sklepem, Březí

Adresa: Březí, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 200m
Kapacita: 9 osob, 3 pokoje
3x 3L pokoj

Apartmány umístěné přímo nad sklípkem s tím nejlepším vínem, leží v obci Březí u Mikulova. Nabízí ubytování až pro devět osob ve třech oddělených pokojích. Hostům je k dispozici prostorná jídelna se dvěma bytelnými stoly a dřevěnými lavicemi a také televizí. V kuchyni hosté naleznou vše potřebné pro pohodlnou přípravu jídel – elektrický sporák, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednici. Hostům je k dispozici zastřešená terasa s grilem určená nejen pro letní posezení. Penzion nad vinným sklepem je skvělým místem k trávení dovolené uprostřed krásné krajiny Pavlovských vrchů.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.vino-sebesta.cz/ubytovani

Ceník

rezervace / dotaz

10000 Kč / objekt / týden
1430 Kč / objekt / den
350 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně pro plnohodnotnou přípravu jídel je vybavena veškerými kuchyňskými spotřebiči -- troubou, varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a dalšími potřebnými předměty pro pohodlné vaření.
Soc. zařízení
Koupelna a samostatné WC.
Topení
elektrickými přímotopy s nastavitelnou teplotou

Okolí a výlety

skalní útvar Děvín (9 km), Dívčí hrady Pavlov (9 km), Nejdecký mlýn (15 km), zámek Valtice (16 km), zámek Lednice (17 km), minaret (18 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 13.04.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.