Trejbalova bouda, Rudník

Adresa: Rudník, okr. Trutnov, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 540m
Kapacita: 15 osob, 3 pokoje
1x 3L, 1x 4L a 1x 8L pokoj

Trejbalova bouda leží v horské obci Rudník v Krkonoších. Je určena pro ubytování až šestnácti osob. Hosté se mohou ubytovat v jednom ze tří pokojů. Každý z pokojů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Všem pokojům je společná vybavená kuchyňka. Hosté zde naleznou vše potřebné včetně lednice, dvouzónové plynové varné desky, mikrovlnné trouby a varné konvice. Dále je k dispozici dostatek talířů, hrnečků, příborů a dalšího kuchyňského vybavení. Součástí je i kuchyňský stůl. Objekt je ideální základnou pro výlety i cesty za sportem a nezáleží na tom, zda v létě nebo v zimě.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.trejbalovabouda.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
220 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V kuchyňce je lednice, dvouzónová plynová varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, dostatek talířů, hrnečků, příborů a dalšího kuchyňského vybavení.
Soc. zařízení
Na pokojích samostatné koupelny/WC se sprchovým koutem.
Topení
ústřední topení

Okolí a výlety

kostel v Bolkově, Hofmmanova bouda, Trutnov, Hostinné, Vrchlabí, Jilemnice, Dvůr Králové nad Labem, hospital Kuks, Černý důl, Sněžka, Černá hora

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 01.03.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.