Ubytování Lednice, Lednice

Adresa: Lednice, Václavkova 197, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 200m
Kapacita: 12 osob, 4 pokoje
1x 2L, 2x 3L a 1x 4L pokoj

Kompletně rekonstruovaný dům v klidné části obce Lednice – to je místo, které nabízí ubytování až pro dvanáct osob, s využitím přistýlky až osob osmnáct. Ubytování probíhá ve třech oddělených apartmánech. Apartmány 1 a 2 jsou dvoupokojové s kuchyňským koutem, třetí apartmán je třípokojový, taktéž s kuchyňským koutem. Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Kuchyňské kouty ve všech apartmánech jsou vybavené vším potřebným pro pohodlné vaření hostů. V obývacích pokojích hosté naleznou LCD televize a pohodlné sedačky pro příjemný odpočinek. Za dobrého počasí lze využít zahrady s grilem. Ubytování Lednice je ideálním místem zejména pro rodiny s dětmi či menší skupiny přátel. V blízkém okolí se nachází řada turistických zajímavostí, kulturních památek i přírodních krás.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.ubytovanivlednici.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
300 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kompletně vybavený kuchyňský kout - indukční vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička s mrazákem, odsavač par, veškeré nádobí, jídelní stůl + židle
Soc. zařízení
Každý apartmán má vlastní novou koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.
Topení
Každá místnost je vybavena klimatizační jedotkou se samostatným nastavením. V letních měsících slouží jako klimatizace, v zimních měsících se dá využít na topení. Koupelny mají podlahové vytápění.

Okolí a výlety

Lednický zámek, Janův hrádek, Hlohovec, kostel v Poštorná, Valtice, Mikulov, zřícenina Kozí hrádek, Pavlov, Nové Mlýny

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 17.09.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.