Ubytování Suchý, Suchý

Adresa: Suchý, okr. Blansko, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Moravský kras a Drahanská vrchovina
Nadm. výška: 630m
Kapacita: 8 osob, 3 pokoje
2x 3L pokoj + 2x přistýlka

Ubytování Suchý nabízí pronájem dvou stylových kanadských srubů. Sruby se nacházejí v obci Velenov. První z nich má kapacitu až osm osob ve dvou pokojích. Je vybaven dvěma koupelnami, vlastní vybavenou kuchyňkou, velkou obývací místnosti s krbem aTV. Ke srubu přiléhá prostorná zahrada s jezírkem. Druhý srub má kapacitu 11 osob se třemi podkrovními ložnicemi. Jinak je vybavení podobné jako u srubu č. 1. Oba sruby jsou zařízeny stylovým, ručně vyráběným, nábytkem. Samozřejmostí je možnost zaparkování vašeho vozidla přímo u srubu. Sruby jsou vhodným místem pro všechny, kteří hledají klidné a luxusní ubytování přímo v centru rekreační oblasti na Jižní Moravě.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.sruby-suchy.cz

Ceník

rezervace / dotaz

15000 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

víkend 9000 kč

Vybavení

Kuchyň
Součástí je perfektně vybavený kuchyňský kout se dvěma chladničkami, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, vařičem a toustovačem. Samozřejmostí je veškeré nádobí a kuchyňské pomůcky.
Soc. zařízení
V objektu je 2x koupelna. První z nich je v přízemí a je vybavena WC + umyvadlo a sprchový kout. Druhá koupelny je v podkroví a je vybavena WC s umyvadlem a rohovou vanou.
Topení
Vnitřní krb.

Okolí a výlety

rybník Suchý, Moravský kras, Boskovice (7 km), jeskyně Sloup (8 km), seč u Lipové (10 km), zámek Rájec nad Svitavou (11 km), rozhledna Veselice (11 km), větrný mlýn v Ostrově u Macohy (11 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 13.04.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.