Roubenky pod oborou, Filipová

Adresa: Filipová , Filipová 60, okr. Šumperk, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 550m
Kapacita: 5 osob, 3 pokoje
obývací pokoj se sedačkou v přízemí, 2 ložnice - jedna s dvojlůžkem, druhá s dvojlůžkem a jednou samostatnou postelí

Místo zcela obklopené malebnou přírodou v srdci Jeseníků v údolí pod Červenohorským sedlem, to je ubytování Roubenky pod oborou. Skládá se ze dvou nově postavených dřevěných chalup. Každá roubenka je rozdělena do dvou samostatných apartmánů se samostatným vchodem a parkovacím místem, samozřejmou součástí je i plně vybavený kuchyňský kout a sociální zařízení (WC, sprchový kout). Ubytování poskytuje také odpočinkové a relaxační aktivity jako například saunování ve finské sauně a dětské hřiště pro děti. Ideální místo pro výlety a odpočinek v Jeseníkách. Termální lázně ve Velkých Losinách jsou 5 minut jízdy autem z našich roubenek. Sikiareály Kouty, Červenohorské sedlo a Přemyslov v krátké dojezdové vzdálenosti.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.roubenkypodoborou.cz

Ceník

rezervace / dotaz

17300 Kč / objekt / týden
2500 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Ceny se mění dle sezóny a počtu dní pobytu. V hlavní letní sezóně (červen až srpen) je týdenní pobyt za apartmán 17 300 Kč. Zimní týdenní pobyty v hlavní sezóně (leden-březen) stojí 17 500 Kč. Pobyt ve vedlejší sezóně stojí 16 100 Kč. Cena zahrnuje pronájem, plynové topení, lůžkoviny s povlečením, ručníky a závěrečný úklid. Elektřina dle spotřeby zvlášť.

Vybavení

Kuchyň
plně vybavená kuchyň s jídelnou: sklokeramická vařidlová deska, mikrovlnná trouba, chladnička s mrazákem, topinkovač, kávovar, veškeré nádobí a kuchyňské potřeby
Soc. zařízení
Moderní koupelna se sprchovým koutem, WC a umyvadlem se nachází v prvním patře u ložnic. Menší samostatné WC s umývátkem v přízemí.
Topení
Každý objekt je vytápěn plynovým topením doplněným o solární panely, které slouží k ohřevu užitkové vody. Teplo je po budově rozváděno ústředním vytápěním. Krbové kamna v obývacím pokoji
Dětské hřištěInternet/WifiTV

Terasa za roubenkou, finská sauna, venkovní posezení s ohništěm, plynový gril

Okolí a výlety

V okolí je spousta možností pro kulturní a sportovní vyžití a to pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi. Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně rozhodně stojí za zhlédnutí. Velké Losiny nabízejí nové termální lázně a výrobnu ručního papíru. Loučná nad Desnou je doslova obklopena lyžařskými areály v Koutech, Přemyslově, Loučné a Červenohorském sedle a v širším okolí se jich nachází samozřejmě ohromné množství. Pro cyklisty je skvělou správou, že přímo od roubenek vedou cyklostezky na hřebeny Jeseníků.

Okolní chaty

Chalupa Grúz

Kociánov
Max. 10 osob
16000 Kč/objekt/týden 2.8 km
Chalupa Grúz

Rezervace / dotaz

např. 29.05.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.